Protestantse Kerk in Nederland
 
 
2 november 2026 2 november 2026
Zondag 8 november…….
…begint de dienst om 11.00 uur waarin Ds. B. Altena uit Winschoten voorgaat.
…is de 1ste collecte bestemd voor de Kerk en de 2de collecte voor de Diaconie.
…is de uitgangscollecte bestemd voor “de arme kant van Pekela”.
…is Feike Oppewal de organist.
…is de Fam. T. Hulzebos, Kerkstraat 9 aan de beurt voor bloemen in en uit de kerk. ( Op 15 november is de Fam. L. Pijper, Kerkstraat 13 aan de beurt )

U kunt uw collectebijdragen ook overmaken naar het rekeningnummer van de kerk o.v.v. bijdrage collecten.

De bloemen van 1 november zijn, met een groet van de gemeente, bezorgd bij Dhr. Tinus Heikens aan de Joh. Vermeerlaan.

KNIEPERTJES EN ARRETJESCAKE:
We zijn weer begonnen met de verkoop met de verkoop van kniepertjes en ook kunt u weer arretjescake bestellen. Ook dit jaar gaat de opbrengst naar het project “Stichting Kinderhulp Gambia”
Belangstelling:  neem contact op met Sietse en Marga Heijes,
telefoonnummer 06-19713338

Uit de gemeente.
Op 27 oktober kwam er, na een ernstige ziekte, een einde aan het leven van Harry Pot in de leeftijd van 71 jaar. Wij wensen zijn vrouw, dochter, schoonzoon, kleinkinderen en verdere familie Gods nabijheid toe in deze dagen van rouw en gemis.
In de dienst van 1 november herdachten we in een bijzondere viering de overleden gemeenteleden van het afgelopen jaar. Ook deze keer weer een indrukwekkende dienst waarin de verbondenheid met God en met elkaar gevoeld werd.

Evensong.
Op zondagavond 15 november is er een Choral Evensong in de Marktpleinkerk in Winschoten. De Evensong is afkomstig uit de Anglicaanse Kerk en is een gebedsdienst die in de late middag of vroege avond gehouden wordt. De muziek neemt in deze dienst een belangrijke plaats in.
Het koor is deze avond het kamerkoor Bel Canto o.l.v. Victor Verhoef, organist is Bouko Tiggelaar, solist is Adriaan Kegel en Ruth Drewel op dwarsfluit. De voorganger is ds. Bert Altena. Aanvangstijd 19.30 uur

Kopij kerkbode.
Kopij voor de eerstvolgende kerkbode, welke op 20 november wordt bezorgd, kunt u t/m zondag 15 november vóór 17.00 uur inleveren bij Ciska Kampinga.

15 november – 09.30 uur – Ds. B.L. v.d. Woude – Winschoten –
22 november – 09.30 uur – Ds. J.W.L.  v.d. Sterre – Deventer -

 
terug
 
 
 

Inloggen


 

Kerkdienst, Dankuur voor gewas en arbeid
datum en tijdstip 04-11-2026 om 19:00 uur

Na de dienst gemeentevergadering
meer details

Kerkdienst
datum en tijdstip 08-11-2026 om 09:30 uur

 
meer details

 
Schuldhulpmaatje Veendam-Pekela

Meer informatie
 
Deurcollecte 2e half jaar 2026
Arme kant van Pekela
 
Nieuws pagina
01/01/23 Livestream kerkdienst
 
 
Gewijzigd op Site
16/07/19 Drone foto's Kerk en Kerkhof 
16/07/19 Drone film Kerk en Kerkhof
07/04/24 Arme kant van Pekela
07/04/24 Schuldhulpmaatje Veendam-Pekela

29/03/26 Symbolische schikking
30/03/26 Lijst vrijwilligers kerkhof
 
Collectemunten bestellen

De bestelling van de collectemunten bij Jan v.d. Laan
 Meer informatie
 
Website beheer
Voor opmerkingen, toevoegingen en/of fouten graag een mail sturen naar
site-gk.nwpekela@kpnmail.nl
 
Kerkdienst gemist

 

 

 
Gereformeerde kerk Nw. Pekela 190 jaar

 Historie van onze kerk
 
de Badde, Gemeente Pekela
Heeft u hulp nodig

Meer informatie:

 
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.